Ekibimiz

Uzun yıllar sektörde deneyim kazanmış, bakış açısı geniş, yeni şeyler denemekten kaçınmayan dinamik ve çalışkan 15 kişilik profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Vizyon&Misyon

20 yılı aşkın tecrübe ile sektörel yenilikleri göz alıcı tasarımlarla buluşturup siz değerli müşterilerimize sunmaktır. 

Hakkımızda

İç Mimar Okan ÖZCANSARI tarafından kurulduğu 2001 yılından bu yana, verdiği sözü yerine getiren, yüksek müşteri memnuniyetini en büyük kazanımı sayan Atasarı Mimarlık, özgün tasarım ve çözüm önerileriyle yurtiçi ve yurtdışı projelerinde bir çok başarıya imza atmaya devam etmektedir.

Sektörel yenilikleri daima tasarımlarına yansıtarak
bu konuda öncü kuruluş olma özelliğine sahiptir.

Projeler

Projelerimizi, ferah ve konforlu yaşama/çalışma koşullarını karşılayan tüm detayları dikkatle irdeleyerek gerçekleştiriyoruz. Tasarladığımız projelerde o mekana hayat veren insanlardan ilham alarak ilk adımlarımızı atıyoruz.

Mimarlık

Yaptığımız tüm uygulamalarda bugünün yanında yarını düşünür, yüksek standartlara sahip, ergonomi ve estetiği ön planda tutan yaşam ve çalışma alanları oluşturmayı ilke edinir ve tasarımlarımıza bu bakış açısı ile yön veririz.

Güçlü Yanlarımız

  • 20 yılı aşkın tecrübemiz,
  • Güçlü teknik kadromuz,
  • 1000 m2 üretim tesisimiz,
  • Güvenilir çözüm ortaklarımız,
  • Profesyonel uygulama ve montaj ekibimiz,
  • Siz değerli müşterilerimiz.

Çalışmalarımız

Çalışmalarımızda her zaman sistematik ve planlı ilerleriz. Tüm projelerimiz uzman ekip keşif çalışması ile gerçekleştirilmekte, 3 boyut görsellerle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Üretim

Tasarımlarımız, Atasarı Mimarlık Karabağlar 1000 m2 kapalı üretim tesisinde, son teknoloji makine parkuru ile hızlı bir şekilde gerçeğe dönüşür ve ardından sizlerle buluşurlar.

Yaratıcılık

Yaratıcılık, tasarımdaki temel öğedir. Atasarı Mimarlık her tasarımda başka bir bakış açısı yakalar ve her tasarımını ''Kendine Özgü'' yapar. Farklı tarzları siz de Atasarı Mimarlık ile keşfedin. 

Yenilikler

Sektörel yenilikleri daima tasarımlarımıza yansıtır, bu konuda öncü kuruluş olma düşüncesini benimseriz.